Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 417702
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 31 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2095x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
67 002 Kč
Příhozy: 64