Vlastimil Zábranský
Merkur
Id: 390701
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložena stránka z časopisu ...and you, kde byl obraz publikován
zobrazeno: 7452x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 500 Kč