Vlastimil Zábranský
Náhrdelník
Id: 392601
olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 974x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 85