Čas na serveru 02:17:51

Vlastimil Zábranský
Oči

Id: 509601

Oči

  •  / Oči / Vlastimil Zábranský
  •  / Oči / Vlastimil Zábranský
  •  / Oči / Vlastimil Zábranský
  •  / Oči / Vlastimil Zábranský

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1007x

Vyvolávací cena:
7 500

49 000

Účastníci: 23

Příhozy: 55