Vlastimil Zábranský
Odhalení
Id: 491803
kombinovaná technika/karton, rozměr 14,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5910x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 888 Kč