Čas na serveru 12:56:32

Vlastimil Zábranský
Plavky

Id: 518101

Plavky

  •  / Plavky / Vlastimil Zábranský

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1232x

Vyvolávací cena:
7 500

46 000

Účastníci: 25