Vlastimil Zábranský
Tvář
Id: 518803
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 272x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč