Vlastimil Zábranský
Z cyklu No, jsoucno, no...
Id: 379002
olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 3560x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
79 100 Kč
Příhozy: 96