Čas na serveru 16:23:48

Vlastimil Zábranský
Zátiší s dýmovnicí

Id: 522501

Zátiší s dýmovnicí

  •  / Zátiší s dýmovnicí / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 803x

Vyvolávací cena:

61 500

Účastníci: 20