Vlastislav Hofman
Harachov
Id: 2182
pastel/lepenka, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vlevo dole popis, zaskleno, obraz zaprášen, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2604x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
14 500 Kč