Vlastislav Hofman
Modlitba
Id: 193636
barevná kresba/papír, rozměr 49 x 67 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1661x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč