Vlastislav Hofman
Od Karlova mostu
Id: 121807
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1815x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
21.3.2018, 19:33:00
21.3.2018 | 19:28 | 1 800 Kč |