Vlastislav Hofman
U potoka
Id: 466701
olej/plátno, rozměr 100 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 439x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč