Vlastislav Lachout
Podivný příběh u řeky
Id: 918
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vpravo dole LACHOUT, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2583x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
20.3.2014, 21:25:00
20.3.2014 | 19:13 | 7 000 Kč |