Vlastislav Lachout
Praha
Id: 110801
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lokálně protlačené, lokálně odloupnutá barva, rámováno
zobrazeno: 4331x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč