Vlastislav Lachout
Řeka
Id: 1001
olej/plátno, rozměr plátna 84 x 100 cm, signováno vpravo dole LACHOUT, drobně oloupaná malba, zvlněné plátno, lehce odřený rám, původní stav
zobrazeno: 3124x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
4.6.2014, 20:02:00
4.6.2014 | 19:59 | 5 000 Kč |