Vlastislav Lachout
Slatina
Id: 22602
olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 1994x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3.3.2016, 22:34:00
3.3.2016 | 20:57 | 3 500 Kč |