Vojtěch (Adalbert) Brechler
Hrad Křivoklát, II. nádvoří
Id: 460102
akvarel/papír, rozměr listu 20,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 411x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč