Vojtěch (Adalbert) Brechler
Rybář na jezu
Id: 251001
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po
zobrazeno: 2353x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 500 Kč