Vojtěch Bartoněk
Konvolut dvou kusů
Id: 140202
olej/plátno, rozměr každého 42 x 28 cm, signováno vždy vpravo dole, volné v rámu, poškozené rámy
zobrazeno: 2134x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
16 500 Kč