Vojtěch Bartoněk
Laškující mnich
Id: 222302
olej/plátno, rozměr 52 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován,po
zobrazeno: 2841x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 54