Vojtěch (Adalbert) Brechler
Na divoké říčce
Id: 181507
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno, PO
zobrazeno: 2485x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
43 000 Kč