Vojtěch Doležil
Konvolut dvou obrazů
Id: 2401
olej/karton, signován každý vpravo dole, volně loženo, rámováno, původní stav; 1)Hutě, rozměr 25 x 33 cm, vlevo dole, datace; 2) Motiv z Vítkovic, rozměr 33 x 25 cm
zobrazeno: 2397x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 600 Kč