Vojtěch Doležil
Vory na Vltavě
Id: 400
olej/sololit, rozměr malby 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, krakeláž na malbě, drobné odřeniny na rámu, původní stav
zobrazeno: 2689x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 620 Kč