Vojtěch Erdélyi
Interiér lesa po dešti
Id: 233307
olej/překližka, rozměr 27 x 41,3 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán
zobrazeno: 2880x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
77 500 Kč
Příhozy: 75