Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese
Id: 239802
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán
zobrazeno: 3187x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
120 005 Kč