Vojtěch Hynais
Dívčí akt s květinou
Id: 115406
olej/plátno, rozměr 89 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1888, plátno v minulosti drobně lokálně restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, k obrazu bude přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, konzultováno a pravost potvrzena Doc. PhDr. Marií Mžykovou, CSc., obraz bude uveden v připravované autorově monografii
zobrazeno: 14869x
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
850 000 Kč
Příhozy: 79