Vojtěch Hynais
Dívka
Id: 338709
pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní
zobrazeno: 3927x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 110