Čas na serveru 14:19:53

Vojtěch Hynais
Portrét dívky v bílém čepečku

Id: 527202

Portrét dívky v bílém čepečku

  •  / Portrét dívky v bílém čepečku / Vojtěch Hynais

pastel/papír, rozměr 58 x 45 cm (ovál), značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou

zobrazeno: 6327x

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Příhozy: 104