Vojtěch Hynek Popelka
Kachny
Id: 475
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, novodobější rám, vše v perfektním stavu
zobrazeno: 3091x
Vyvolávací cena:
4 400 Kč
5 000 Kč