Vojtěch Hynek Popelka
Kachny
Id: 1281
olej/plátno, rozměr plátna 45 x 65 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 2326x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč