Vojtěch Hynek Popelka
Pes
Id: 456
olej/plátno, rozměr plátna 97 x 79 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, drobné oděrky na rámu, obraz vhodný k přečištění, původní stav
zobrazeno: 3118x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
4 200 Kč
26.8.2013, 20:42:00
26.8.2013 | 20:37 | 4 200 Kč |