Vojta Adalbert Nolč
Rozmarné léto
Id: 387305
olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech vypadlá malba
zobrazeno: 878x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč