Vojtěch Preissig
Básník a múzy - umění
Id: 369301
perokresba černým inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Vlasty Čihákové-Noshiro a posouzení autenticity kresby na základě optických pozorovacích technik
zobrazeno: 52855x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč