Vojtěch Preissig
Korytná
Id: 298702
mezzotinta/papír, rozměr tisku 29 x 49 cm, značeno vlevo dole včetně datace a popisu, list vpravo nahoře poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6145x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč