Vojtěch Preissig
Strom u cesty
Id: 1393
akvatinta/papír, velikost tisku 22 x 37 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, značně zaprášeno pod sklem, původní stav
zobrazeno: 2465x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč