Vojtěch Preissig
Strom v zahradě
Id: 25001
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
zobrazeno: 2288x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč