Vojtěch Preissig
Stromy v zahradě
Id: 530302
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 165x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
2024,12-1,03,20,13,00
minimální příhoz 100 Kč