Vojtěch Sedláček
Cesta k vesnici
Id: 178004
tempera/lepenka, rozměr 56 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na původním rámování
zobrazeno: 1914x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč