Vojtěch Sedláček
Koňský povoz
Id: 402702
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 968x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 600 Kč