Vojtěch Sedláček
Konvolu dvou kusů: Koně a Skica
Id: 485502
Koňský povoz: kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Skica: tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zažloutlý papír, fleky na paspartě
zobrazeno: 327x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč