Vojtěch Sedláček
Konvolut dvou kusů
Id: 432405
tuš/papír, Na cestě: rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní časti, paspartováno, zaskleno, rámováno, Na saních: rozměr ve výřezu 11,5 x 16 cm, začeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 539x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč