Vojtěch Sedláček
Krajina
Id: 351804
malba/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1836x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč