Vojtěch Sedláček
Kůň na poli
Id: 692
olej/plátno, rozměr plátna 37,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně plátna skica, oloupaný rám, původní stav
zobrazeno: 3512x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč