Vojtěch Sedláček
Letní navečer
Id: 128201
tempera/karton, rozměr ve výřezu 51 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, na zadní straně popsáno a výstavní štítek z výstavy Umělecké besedy, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2960x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč