Vojtěch Sedláček
Na cestě
Id: 119002
tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2031x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 001 Kč
Příhozy: 56