Vojtěch Sedláček
Na polní cestě
Id: 270518
tempera/lepenka, rozměr 44 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě zaskleno a rámováno
zobrazeno: 14042x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč