Vojtěch Sedláček
Na statku
Id: 500510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 501x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 710 Kč