Vojtěch Sedláček
Oráč s koňmi
Id: 387901
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1423x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 505 Kč