Vojtěch Sedláček
Pole u rybníka
Id: 1934
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 54 x 73,5 cm, signováno vpravo dole, velmi významný obraz vystavovaný nejen v Umělecké besedě (1935, 1943), ale i na XIX. Biennale v Benátkách (1934) viz štítky na zadní straně obrazu, zaskleno, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav,
zobrazeno: 3603x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
17 500 Kč